Kulkuloğlu'dan, Bakan Yıldız'a: İstifa Et

CHP Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, bir süre önce İzmit Körfez Geçişi Köprüsü’nde ’Catwalk- kedi yolu’ olarak bilinen halatın kopmasından kendisini sorumlu tutarak intihar eden Japon mühendisi örnek göstererek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı istifaya davet etti.

Kulkuloğlu'dan, Bakan Yıldız'a: İstifa Et
Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden paylaşım yapan CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Türkiye genelinde elektrik kesintisinde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın sorumluluğunu hatırlatarak istifaya davet etti. Kulkuloğlu, Twitter mesajına, "Ey Taner Yıldız! Bir Yalova’daki Japon mühendisi düşün bir de aynaya bak kendi durumuna intihar etme! Bu sefer bir kez onurlu davran istifa et!" diye yazdı.
 
Diğer yandan Kulkuloğlu, dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşananlarla ilgili olarak da şu ifadeleri kullandı:
 
"Berkin Elvan’ı öldürenler ile merhum katledilen Savcı’yı öldürenler aynı merkeze hizmet etmektedirler. Seçim öncesi ülke siyasetine ve topluma ayar vermek, dikkatleri başka yönlere çekmek, duvarın ana taşlarını yerinden oynatma operasyonudur. Gün millet olarak uyanık olma günüdür. Savcımıza rahmet ailesine sabırlar dilerim. Türk milletinin başı sağolsun."
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER