banner51

Kotil'den Çalışanlara 8 Mart Çiçeği

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Aylin Kotil, ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle, Beyoğlu Belediyesi kadın çalışanlarına çiçek verdi.

Kotil'den Çalışanlara 8 Mart Çiçeği
 
Belediyesinin Tarlabaşı’nda bulunan ek hizmet binasını sabah saatlerinde ziyaret eden ve bölümleri gezen Kotil, başkan seçilmesi  halinde bazı çalışanların işten çıkartılacağı yönündeki haberlerin gerçek dışı olduğunu belirterek,  “Kimsenin işiyle, aşıyla oynamaya gelmiyoruz” dedi.  Aylin Kotil  çalışanlara tek tek çiçek verdi. Daha sonra İstiklal Caddesi üzerinde vatandaşlara da çiçek dağıtan Ayiln Kotil, basın mensuplarının sorularına cevaplandırdı.
 
8 Mart’ın Cumartesi gününe denk gelmesi nedeniyle ziyaretini bugün gerçekleştirdiğini belirten Aylin Kotil, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Ailecek siyaset yapıyorlar’ açıklamasının canını sıktığını belirterek, şöyle konuştu:
 
 "Benim ailem belli. Benim ailem Kotil ailesi. Ne olduğu da belli, kim olduğu da belli. Bu tip bir açıklama yapması, gerçekten beni üzdü. Recep Tayyip Erdoğan’ın önce bana bir özür borçlu olduğunu düşünüyorum. Çünkü sonuçta bu kadar ahlaki değerler üzerinden siyaset yapan, bu kadar dini değerler üzerinden siyaset yaparken, evli bir kadına bu şekilde söz söylemesi gerçekten çok düşündürücü. O yüzden bana bir özür borçlu olduğunu düşünüyorum. Lütfen değerlere biraz daha saygı göstererek siyaset yapalım.” şeklinde konuştu.
 
Aylin Kotil, AK Parti belediye başkan adaylarının kampanyalarını başbakan’ın yürüttüğünü savundu. 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2014, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER