Komşuya Cinsel Taciz Ve Dayak Suçlaması

Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde 35 yaşındaki G.A., kendisine cinsel tacizde bulunduğu ve dövdüğü iddiasıyla sanayide demircilik yapan komşusu T.T.’den şikayetçi oldu. Taciz ve dayak suçlamasıyla gözaltına alınan T.T., sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Komşuya Cinsel Taciz Ve Dayak Suçlaması
G.A., evli ve 3 çocuk babası komşusu T.T.’nin telefon ve sözlü olarak cinsel tacizlerine maruz kaldığını öne sürerek, 16 Eylül’de savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatıyla G.A.’nın Kadınlar Denizi Mahallesi’ndeki evinin giriş kapısının bulunduğu ön tarafına güvenlik kameraları yerleştirildi. Güvenlik kameralarının takıldığından habersiz olan T.T., eşiyle geçen 19 Eylül’de evinin önünden geçerken, iddiaya göre G.A.’yı döverek, cinsel tacizde bulundu. G.A., bunun üzerine durumu polise bildirdi.
 
Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, sanayi sitesinde demirci olan T.T.’yi gözaltına aldı. Aynı sitede oturan 3 kadının daha T.T.’nin kendilerine de sözlü tacizde bulunduğunu öne sürüp, şikayetçi olduğu belirtildi.
 
Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen T.T., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. T.T.’nin 2 yıldan bu yana kendisine, hem de sitedeki diğer kadınlara sözlü tacizde bulunduğunu ileri süren G.A., şunları anlattı:
 
"Cep telefonuma ’Seni çok çekici buluyorum. Birlikte olmak istiyorum’ gibi SMS’ler gönderiyordu. Durumu eşine anlatım. ’Sen o...sun, kaşarsın. O erkek, istediğini yapar’ dedi. Çaresiz, durumu savcılığa bildirdim, güvenlik kamerası takıldı. Geçen cuma günü de kendisini alkollü olarak evimin önünde görünce, eşine ’Kocanı al buradan’ deyince, aramızda tartışma çıktı. Eşiyle tartıştığımı gören T.T., koşarak yanıma gelip, saçlarımdan tutup, beni yere savurdu, başımı yere vurdu, tacizde bulundu. Konu adli makamlara intikal etti. Sonuna kadar takipçisi olacağım."
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2014, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER