banner51

Komşusuna İntihar Mektubu Bıraktı

Bolu’da, eşinden ayrılması nedeniyle bunalıma giren Murat Kökmen, dün gece komşusuna intihar edeceğine dair mektup bıraktıktan sonra kendini eve kilitledi. Merdivenle balkona çıkan polisi görünce elindeki bıçakla kendisini keseceğini söyleyen Murat Kökmen, ikna edilerek polis merkezine götürüldü.

Komşusuna İntihar Mektubu Bıraktı
Olay dün gece Sümer Mahallesi Şeref Sokak’ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. Bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışan Murat Kökmen, bir hafta önce eşinden ayrılması nedeniyle bunalıma girdi. Apartmanda bulunan bir komşusuna intihar edeceğine dair mektup bırakan Murat Kökmen kendisini eve kilitledi.
 
Mektubu okuduktan sonra kapısına giden komşusu, Murat Kökmen’in kapıyı açmaması üzerine polisi aradı. Murat Kökmen’in eve gelen polis ekiplerine de kapıyı açmaması üzerine Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yardım istenildi.
 
Olay yerine gelen itfaiye ekibinin ikinci kattaki evin balkonuna dayadığı merdivenle polisler balkona çıktı. Polisleri görünce elindeki bıçakla kendisini keseceğini söyleyen Murat Kökmen zor anlar yaşattı. İkna edilmek için uğraşılan Murat Kökmen, polisin tabancasını belinden çıkartıp arkadaşına teslim etmesinin ardından balkonun kapısını açtı. Polisler alkollü olduğu öğrenilen Murat Kökmen’i ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürdü.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER