banner51

Komandolar Yaşlıların Gönüllerini Aldı

2’nci Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer ile subay ve astsubaylar, Bolu İzzet Baysal Huzurevi’nde yaşlıları ziyaret ederek, hediyeler verdiler.

Komandolar Yaşlıların Gönüllerini Aldı
2’nci Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer ile subay ve astsubaylar İzzet Baysal Huzurevi’ndeki yaşlıları ziyaret etti. Tuğgeneral İsmail Güneşer yaşlı kadınların ellerini öptü. Tuğgeneral Güneşer, subay ve astsubaylar yaşlıların yanlarına oturarak, sohbet ettiler. Huzurevinde kalan 82 yaşındaki Ramazan Günaydın konukları için şiir okurken, duygusal anlar yaşattı.
 
Yaşlılara her daim sevgi, saygı ve minnet duygularının gösterilmesi gerektiğini belirten Tuğgeneral Güneşer, "Bu insanlarla birlikte olmak sevgi, saygı ve minnet duygumuzu göstermek Türk milletinin en önemli geleneklerinden biridir. Bu hislerimizi belirli dönemlerde söylemek yanlış olur. Gençlerimizin her zaman yaşlılara bu duygularını her daim göstermeleri gerekir" dedi.
 
Tuğgeneral Güneşer ile subay ve astsubaylar daha sonra yaşlılara hediyeler verirlerken, yaşlılar komandoların ziyaretinden memnun kaldılar.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER