Kırklareli Ve Çorlu'da Ağaçları Devirdi

Kırklareli ve Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’ndeki etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağmur günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Ağaçlar devrilirken, cadde ve sokaklar göle döndü.

Kırklareli Ve Çorlu'da Ağaçları Devirdi
 
Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde saatte 70 kilometre hızla ulaşan şiddetli rüzgar çatıları uçurdu ağaçları devirdi. Çorlu’da, öğleden sonra aniden çıkan rüzgar etkili olurken, çok sayıda ağaç ve çöp konteynırları devrildi. Bir iş yerinin çatısının bir bölümüyle ve çok sayıda çatısı hasar gördü. Şiddetli rüzgar nedeniyle kısa süreli elektrik kesintileri yaşanırken, devrilen ağaçlar Çorlu Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından yoldan kaldırıldı.
 
KIRKLARELİ’NDE AĞAÇLAR DEVRİLDİ
 
Kırklareli’nde etkili olan sağanak yağmur ve şiddetli rüzgar nedeniyle çok sayıda ağaç devrildi. Metrekareye 14 kilogram yağış düşerken, meteoroloji verilerine göre 20 dakika süren sağanak yağmur ve saatte 70 kilometreyi bulan şiddetli rüzgar günlük yaşamı olumsuz etkiledi.
 
Polis ve belediye ekipleri, devrilen ağaçların yoldan kaldırılmasını sağlarken, sürücülerin ve vatandaşların dikkatli olmaları istendi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER