Kılıçdaroğlu Manisa'ya Çıkarma Yapacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11 Ocak Cumartesi günü gideceği Manisa’da partisinin büyükşehir ve 17 ilçedeki belediye başkan adaylarını tanıtıp, halka seslenecek.

Kılıçdaroğlu Manisa'ya Çıkarma Yapacak
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda partililer tarafından karşılanacak Kılıçdaroğlu, konvoy eşliğinde saat 12.00’de Manisa’ya geçecek. YSE Kavşağı, Dış Mahalle, Karaköy, Sultan Meydanı, Mustafa Kemalpaşa Caddesi güzergahını takip ederek Cumhuriyet Alanı’na ulaşacak olan Kılıçdaroğlu burada düzenlenen mitingle Manisalılar’a seslenecek.
 
Mitingde, 17 ilçe belediye başkanının yanı sıra büyükşehir belediye başkan adayı, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel’in adaylıkları duyurulacak. A takımını Manisa’da toplayacak olan CHP’nin mitingle gövde gösterisi yapıp, Manisa’nın Ege’de İzmir ve Aydın’dan sohra en önemli adresi olduğunun mesajını vereceği belirtildi.
 
Manisa’daki mitinge, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve CHP genel başkan yardımcıları ve parti meclisi üyelerinin tamanının katılmasının beklendiği bildirildi.
 
CHP lideri, mitingin ardından partisinin yeni kurulan Yunus Emre ilçesindeki ilçe binasının açılışını yaptıktan sonra Manisa’dan ayrılacak. 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER