banner51

Kenan Sofuoğlu,Şov Yaptı

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Sakarya’da düzenlenen Polis Haftası etkinliklerinde vatandaşlara atv ile gösteri yaptı. Sofuoğlu ayrıca genç motosikletçiler ve motorize polis ekipleri eşliğinde şehir turu attı.

Kenan Sofuoğlu,Şov Yaptı
 
Adapazarı’ndaki Kent Meydanı’nın çevresi gösteri  öncesi Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce  barikatlarla çevrildi. Kenan Sofuoğlu, şovunu bu kez atv ile yaptı. Milli motosikletçiyi meydanın etrafında toplanan çok sayıda kişi ilgiyle izledi. 
 
Kenan Sofuoğlu yaptığı açıklamada Hollanda’dan bu program için Türkiye’ye döndüğünü belirterek şunları söyledei:
 
"Daha önce de Sakarya’da bu tarz programlara katılmıştım. Sağolsun emniyet müdürüm bana karşı ilgili bu konularda. Şu anda esasında Hollanda’daydım ama bu program için geldim özellikle Türkiye’ye. Tek üzücü nokta yağmura denk geldik o yüzden çok motosikletçi gelmedi çünkü motosikletçiler genelde iyi havayı tercih eder. Yine de Sakarya’da ilgi her zaman büyük olduğu için buraya gelen var. Ufak bir gösteri yapmaya çalışacağım."
 
Adapazarı Kent Meydanı’nda düzenlenen programda oyuncu Oktay Kaynarca da katılarak, atv ile kısa bir gösteri yaptı.  Gösteri sonrasında Kenan Sofuoğlu ve kentteki motosiklet tutkunu gençlerin oluşturulan konvoyla Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı motorize ekipler eşliğinde şehir turu yapıldı. Kalabalık motosiklet konvoyu, Sofuoğlu eşliğinde trafiğe kapalı olan Çark Caddesi’ne girdi.
 
Polis Haftası kutlamaları, şehir turunun ardından sona erdi. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER