Kazak Milyarder Bodrum'da

Dünyaca ünlü Kazak milyarder Alican İbragimov’un ’IDynasty’ isimli süper yatı, Bodrum Yalıkavak açıklarına demirledi. Ailesi ve iki ortağıyla tatil yapan İbragimov, üç ayrı bottaki korumaları eşliğinde bir süre yüzdü, ardından yata çıkıp, cimnastik hareketleri yaptı.

Kazak Milyarder Bodrum'da
Kazakistan’daki Avrasya Doğal Kaynaklar Şirketi ENRC’nin hissedarı Alican İbragimov’un ’IDynasty’ isimli 101 metre uzunluğundaki süper lüks yatı, bu sabah Yunanistan’ın Mikanos Adası’ndan Bodrum’a geldi. 140 milyon Euro değerindeki, 33 personeli bulunan yat, Bodrum yakınında iki saat boyunca denizde tur atarak, demirleyeceği uygun bir koy aradı. Ancak, kendisine uygun konum bulamayan yat, Yalıkavak açıklarına demirlemek zorunda kaldı. Ailesiyle tatil şyapan İbragimov’un yatında şirketinin ortaklarından Aleksander Maskeviç ile Peadokh Codiev’in de bulunduğu öğrenildi. Bir süre yatta ortakları ile sohbet eden İbragimov, daha sonra yüzmek için yatır arka bölümüne geçti. Buradan denize giren Kazak işadamına korumaları 3 botla eşlik etti. Korumalar, süper lüks yatı görüp, merak edip yaklaşan tekneleri sık sık uyarmak zorunda kaldı.
 
Yaklaşık 1 saat suda kalarak yüzen İbragimov, daha sonhra yata çıkıp, yarım saat cimnastik hareketleri yaptı.
 
Bodrum’da iki gün kalacak olan Kazak işadamının, bu akşam Bodrum’daki bir gece kulübünde eşinin doğum gününü kutlamak için 25 kişilik yer ayırttığı öğrenildi.
 
Kazakistan dışında Çin, Brezilya, Rusya, Brezilya ve Afrika ülkelerinde madencilik, enerji, pazarlama ve lojistik sektörlerinde yatırımları bulunan İbragimov’un Bodrum’un ardından Rodos Adası’na geçip, tatiline bir süre de burada devam edeceği de öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER