banner9

Kaza Yapınca Yakayı Ele Verdi

Kağıthane'de yaptıkları motosikletli kapkaçlarla, vatandaşların korkulu rüyası haline gelen iki kişi, kaza yapınca polis tarafından gözaltına alındı. Kaza sonucu bacağı kırılan şüphelilerden Muhammet Ç., polislerin yardımıyla adliyeye sevk edilirken, diğer şüphelinin hastanede tedavisi sürüyor.

Kaza Yapınca Yakayı Ele Verdi
Kağıthane’de çok sayıda kapkaç yapan iki şüpheli, uzun süredir polis tarafından aranıyordu. Çağlayan’da önceki gün bir kişinin çantasını motosikletleriyle kapkaç yaparak kaçmaya başlayan şüpheliler, polis tarafından takip edildi. Şüpheliler Kağıthane, Cendere yoluna girdikleri sırada aşırı hız sonucu bir araca arkadan çarparak kaza yaptı. Kaza sonucu yaralanan şüpheliler Muhammet Ç., ile Egemen U.,  hastaneye kaldırıldı. Bacağı kırılan Muhammet Ç., ayağı alçıya alındıktan sonra Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.
 
Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği’nde sorgulan şüpheli Muhammet Ç. kapkaç yaptığı 3 kişi tarafından teşhis edildi. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Muhammet Ç. , polislerin yardımıyla adliyeye sevk edildi. Diğer şüpheli Eğemen U. ‘nun ise hastanede tedavisi sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER