Kaymakamlık Binasında Panik

İzmit Kaymakamlığı içinde yer alan Ziraat Odası’na gelen kimliği belirlenemeyen iki kişi, Oda Başkanı Yusuf Karaaslan ve Başkan Yardımcısı Hasan Altay’a saldırdı. İki saldırgan, tabancayla havaya ateş ettikten sonra kaçtı. Kaymakamlık binasında büyük panik yaşandı.

Kaymakamlık Binasında Panik
 
Olay, akşam saatlerinde İzmit Kaymakamlığı binasının zemin katındaki bulanan İlçe Ziraat Odası’nda meydana geldi. Dışarıdan gelen iki kişi öfkeyle İlçe Ziraat Odası’na daldıktan sonra Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan ve Başkan Yardımcısı Hasan Altay’a saldırdı. Başkan Karaaslan başına aldığı yumruk darbeleriyle hastanelik olurken, yardımcısı Altay’ın da yüzünde kanama oldu. Saldırganlar tabancayla havaya bir el ateş ettikten sonra Kaymakamlık binasından çıkarak olay yerinde bekleyen bir minibüse binerek uzaklaştı.
 
Bu sırada binada büyük panik yaşandı. Kaymakamlık binasına silah sesi üzerine çok sayıda polis ekibi gönderilirken, Yusuf Karaaslan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyip saldırganların eşkalini belirleeen polis, yakalanmaları için geniş çaplı soruşturma başlattı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER