Kayıp Yasin İçin Emniyet'ten Vatandaşlara Mesaj

Konya’nın Akören İlçesinde, 5 gün önce evinin önünde oynarken kaybolan 6 yaşındaki Yasin Şahin’in bulunması için arama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü de Yasin’in bulunması için vatandaşlara cep telefonundan bilgilendirme mesajı gönderdi. 

Kayıp Yasin İçin Emniyet'ten Vatandaşlara Mesaj
Akören İlçesi’ne bağlı, eskiden köy olan Belkuyu Mahallesi’nde oturan, Belkuyu Anaokulu öğrencisi Yasin Şahin, geçen pazartesi günü okuldan geldikten sonra evlerinin önünde oynamaya çıktı. Bir anda ortadan kaybolan Yasin’in bulunması için o günden itibaren başlatılan arama çalışmaları Jandarma, AFAD ve köylüler tarafından aralıksız devam ediyor. Mahalledeki arama noktaları genişletilirken, şu ana kadar Yasin’in izine rastlanılmadı.
 
Emniyet Genel Müdürlüğü’de Yasin’in bulunması için vatandaşlara cep telefonundan bilgilendirme mesajı gönderdi. ’EGM Asayiş’ adıyla vatandaşların cep telefonlarına gönderilen bilgilendirme mesajında kayıp Yasin’in üzerinde açık renk tişört, açık renk pantolon, ayağında terlik olduğu ve görenlerin 155 Polis İmdat telefonunu aramaları istendi. Yasin’in fotoğrafına da ‘www.asayis.pol.tr/k/269.jpg’ adresinden ulaşılabileceği bilgisine yer verildi.
Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER