banner9

Kayıp Genç Kız Parkta Baygın Bulundu

Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne sağlı Sevgi Evi’nde kalan 16 yaşındaki S.Ü., parkta baygın halde bulundu. Kanında uyuşturucu saptanan genç kız, tedaviye alınırken polis ona uyuşturucu verenleri arıyor.

Kayıp Genç Kız Parkta Baygın Bulundu
 
Merkez Seyhan İlçesi’nin Yeşiloba Mahallesi’ndeki Sevgi Evleri’nde kalan S.Ü., çarşamba günü okula gitmek için yurttan ayrıldı. Akşam dönmeyen genç kızın bulunması için polisle birlikte çalışma yapılırken dün akşam saatlerinde Uçak Mahalle Muhtarlığı’nın bulunduğu parka gelen vatandaşlar, okul formalı bir kızın yarı baygın halde yerde yattığını fark etti. Öğrenciyi uyandırmak için müdahale eden vatandaşlar, kendine gelmemesi üzerine, polis ekiplerini beklemeden otomobil ile Şakirpaşa Polis Merkezi Amirliği’ne götürdü. Karakola teslim edilen S.Ü. için ambulans istendi. Polis merkezine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaptıkları genç kızı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı.
 
Kanında uyuşturucu çıkan S.Ü., tedavi altına alındı. Polis, S.Ü.’ye uyuşturucu verenleri yakalamak için çalışmasını sürdürüyor.
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2015, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER