Kavgada Düştü Beyin Kanamasından Öldü

İstanbul’da tartıştığı kişilerle kavga ederken fenalaşan Yasin Kaçar, gittiği ilk hastaneden taburcu edildi. Yasin Kaçar, evinde yeniden fenalaşarak götürüldüğü bir başka hastanede beyin kanamasından hayatını kaybetti. Yasin Kaçar’ın ölümüyle ilgili olarak 2 kişi gözaltına alındı.

Kavgada Düştü Beyin Kanamasından Öldü
Karadeniz Mahallesi’nde 28 Kasım 2015 tarihinde meydana gelen olayda  Yasin Kaçar, saat 02.30 sıralarında bir büfeye alışveriş için gitti. İddialara göre büfe sahipleri Ömer B., ve Levent B., ile tartışan Yasin Kaçar, daha sonra onlarla kavga etti. Kavga sırasında yere düşen Yasin Kaçar, fenalaşınca Gaziosmanpşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Evli ve 3 çocuk babası Yasin Kaçar, burada yapılan tedavisinin ardından evine gönderildi. Ancak evine giden Yasin Kaçar bir süre sonra tekrar fenalaşınca yakınları tarafından bu kez özel bir hastaneye kaldırıldı. Özel hastanede sedye üzerinde sıra bekleyen Yasin Kaçar, bu sırada iki kez yere düştü. Sonunda sıra geldiğinde doktorların müdahale ettiği Yasin Kaçar’ın beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı. Yasin Kaçar, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 
Özel hastanede meydana gelen ölüm olayının ardından harekete geçen Cinayet Büro Amirliği’ne bağlı ekipleri Yasin Kaçar’ın kavga ettiği Ömer B. ve Levent B.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler poliste verdikleri ifadelerinde aralarında bir itişme yaşandığını bu sırada yere düşen Yasin Kaçar’ın düşerek başını kaldırıma çarptığını daha sonra dükkanlarının önünden ayrıldığını söyledi.
 
Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Ömer B.(33) tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER