banner9

Kasığında Enjektörle Ölü Bulundu

Adana’da 34 yaşındaki Sancar Duyar’ın yol kenarındaki dere yatağında kasığına enjektör saplı olarak cesedi bulundu. Aşırı doz uyuşturucudan öldüğü tahmin edilen Duyar’ın cesedi, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Kasığında Enjektörle Ölü Bulundu
Merkez Yüreğir İlçesi’nin PTT Evleri Mahallesi Yeşilbulvar Caddesi’nde devriye görevi yapan polis ekibi, yol kenarında camları açık bir otomobil fark etti. Araçta ve çevrede inceleme yapan polis, cadde kenarında atık suların bulunduğu derede bir erkek cesedi gördü. Polisin durumu merkeze bildirmesi üzerine bölgeye su altı polisleri, sağlık ve Büyükşehir Belediyesi Can-Kur ekipleri sevk edildi. Su altı polisleri ile Can-Kur ekiplerinin ip yardımıyla dereden çıkardığı cesedin Sancar Duyar’a ait olduğu saptandı. Duyar’ın kasığında enjektör saplı olduğu bildirilirken cebinden de 2 boş enjektör çıktı.
 
Aşı doz uyuşturucudan öldüğü tahmin edilen Duyar’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2015, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER