Kapkaça Uğrayan Kadın Bebeğini Düşürmüş

Adana’da pazar alışverişinden evine dönerken 2 kapkaççının saldırısına uğrayan ve çantası çalınan 20 yaşındaki Mizgin Altundal’ın olayda yaşadığı şok nedeniyle 2.5 aylık bebeğini düşürdüğü ortaya çıktı.

Kapkaça Uğrayan Kadın Bebeğini Düşürmüş
 
31 Ekim’de  Obalar Caddesi’nde  evine dönen Mizgin Altundal yolda yürürken, motosikletli 2 kişi hızla gelerek kolundaki çantasını alıp kayıplara karıştı. Bir işyerinin güvenlik kamerasına da yansıyan olayın ardından polisler, motosikletli kapkaççıların peşine düştü. Yapılan araştırmanın ardından polisler, çantayı kapkaç yapan kişinin uyuşturucu bağımlısı ve daha önce hırsızlık suçundan 3 kaydı bulunan 30 yaşındaki Cemil Tekin olduğunu belirledi. Yakalanan ve nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Cemil Tekin ifadesinde, "Zaten çantanın içinde 5 lira varmış, keşke çalmasaydım" dedi.
 
Bu arada yaşadığı şoku atlatamayan 2.5 aylık hamile Mizgin Altundal’ın olaydan 2 gün sonra rahatsızlanıp götürüldüğü hastanede bebeğini düşürdüğü ortaya çıktı. Eşi askerde olan Altundal’ın şikayetçi olduğu diğer sanığın peşine düşen polis, 2 gün önce Yeşiloba Mahallesi’nde oturan 49 yaşındaki Ziyade Serçe’nin çantasının motosikletli 2 kişi tarafından kapkaç yapıldığı bilgisi üzerine yaptığı araştırmada 22 yaşındaki Ezgihan Türk yakalandı. Mizgin Altundal’ın çantasını çalan diğer şüpheli olduğu da anlaşılan Türk, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER