Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Ziyaret Etti

Çanakkale’de yaşayan kanser hastası İhsane Sevim Naldöken, Vali Ali Yerlikaya ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun girişimleriyle oğlu Ömer Oğuzhan Naldöken’i vatani görevini yaptığı Gaziantep’teki kışlada ziyaret etti.

Kanser Hastası Anne, Asker Oğlunu Ziyaret Etti
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun Çanakkale ziyareti sırasında yanlarına gelen kemoterapi tedavisi gören İhsane Sevim Naldöken, oğlu Ömer Oğuzhan’ın Gaziantep’te vatani görevini yaptığını ve rahatsızlığından dolayı ziyaretine gidemediğini söyledi. Bunun üzerine aileyi uçakla kente getiren Vali Yerlikaya ile Belediye Başkanı Tahmazoğlu, birlikte 5’inci Zırhlı Tugay Komutanlığı’na sürpriz bir ziyaret yaptı. Ömer Oğuzhan Naldöken, uzun süredir göremediği ailesini bir anda karşısında görünce mutluluk yaşadı. Naldöken ailesi, çocuklarıyla uzun süre hasret giderirken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte uçakla Gaziantep’e getirilen aile sabah saatlerinde Gaziantep 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nda asker olan çocuklarıyla buluşturuldu.
 
İhsane Sevim Naldöken, rahatsızlığı nedeniyle otobüs yolculuğu yapamadığı için oğlunun görmesine katkı sağlayan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür etti.
 
İbrahim Naldöken ise vatani görevini yapmakta olan oğlunu uzun süredir görmediğini ifade ederek, "Bin 300 kilometre uzakta vatani görevini yapan oğlumuzu ziyarete gitmeyi çok istedik. Ancak eşimin otobüs yolculuğu yapamaması veya gittiğimizde izin vermezler de görüşemeyiz korkusu ile yola çıkamadık" dedi.
 
Aileyi uçakla kente getiren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da duygu dolu anların yaşadığını ve bu mutluluğa vesile olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu anlattı.
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER