banner51

Kaldırımda Köpeklerle Ceset Arandı

BursaA’nın merkez Nilüfer İlçesi’nde, iki yıl önce kaybolan 49 yaşındaki Cihangir Üre, işyerine 300 metre uzaklıktaki 5 katlı apartmanın kazılan kaldırımında Ankara’dan getirilen özel eğitimli köpekle arandı.

Kaldırımda Köpeklerle Ceset Arandı
İhsaniye Mahallesi’nde Tekel bayi işleten ve bekar olan Cihangir Üre, iki yıl önce ortadan kayboldu. Ailesi Cihangir Üre’nin bulunması için o tarihte polise başvurdu, fakat sonuç alamadı. Cinayet dedektifleri yaptığı araştırmada Üre’nin, kaybolduğu tarihde işyerine 300 metre uzaklıkta bulunan ve o tarihte inşaat olan alana öldürülüp atılmış olabileceği ihtimali üzerinde durdu.
 
Üre’nin bulunması için 5 katlı binanın kaldırımlarında ceset arama çalışması başlatıldı. Polis önce binanın kaldırımlarını kepçeyle kazdı. Daha sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Daire Başkanlığı’ndan getirilen ’Barbi’, ’Ceku’, ’Galgi’ ve ’Ateş’ adlı ceset arama köpekleri alana tek tek bırakıldı. Vatandaşların meraklı bakışları arasında alanı koklayan köpekler, her hangi bir bulguya rastlamadı.
 
Bölgedeki arama çalışmaları sürdürülüyor.
 
 
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2014, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER