Kahramanmaraş Emniyeti'ne 6 Yeni Araç

Kahramanmaraş’ta, 5’i Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen, 1’i Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği’nce alınan 6 araç, törenle polislere teslim edildi.

Kahramanmaraş Emniyeti'ne 6 Yeni Araç
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’ne gönderilen son teknolojiyle donatılan 1 minibüs ve 4 hafif ticari araç ile Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından alınarak hibe edilen 1 otomobil için teslim töreni düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenle araçların anahtarları polislere teslim edildi.
 
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar, son teknolojiyle donatılan araçların halkın huzuru ve güveni için hizmet edeceğini belirterek, "Kahramanmaraş polis teşkilatı olarak birinci önceliğimiz vatandaşlarımızın huzur ve güveninin sağlanması; onların mal, can ve namus emniyetlerinin güvence altına alınmasıdır. Bu uğurda gece gündüz yorulmadan hiçbir tavizde bulunmadan canla başla çalışıyoruz. Bu görevin verimliliğinin arttırılması için polisin ekipmanın modern şartlara göre donatılması lazım, bunun da en başında araç ve gereçlerimiz geliyor. Bu amaçla bu araçlarımızı teşkilatımıza kazandıracağız" dedi.
 
Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Ali Cilve ise emniyet mensuplarına katkı sunmayı sürdüreceklerini ifade etti.
 
Konuşmaların ardından çeşitli şubelerde kullanılacak araçların anahtarları, polislere teslim edildi.
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER