Judocu Burcu'nun Ailesine Başkan Morali

Balıkesir’in Altıeylül İlçesi Belediye Başkanı AK Partili Zekai Kafaoğlu, kolunda başlayan ödemin yayılarak durumunun ağırlaşması üzerine Uludağ Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen ve 19 Şubat’tan bu yana yoğun bakım ünitesinde hayatta kalma mücadelesi veren şampiyon judocu Burcu Hantuk’un ailesini ziyaret ederek, moral verdi.

Judocu Burcu'nun Ailesine Başkan Morali
Eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte dün Bursa’ya giden Başkan Kafaoğlu, Burcu’nun annesi Adalet Turhan ve babası İbrahim Hantuk’a geçmiş olsun dileklerini iletip, moral vermeye çalıştı. Bir an evvel Burcu’nun iyileşmesini dileyen Başkan Kafaoğlu şöyle dedi:
 
"Burcu kızımız Altıeylül Belediyespor’un judocusu. Tekirdağ’da Türkiye şampiyonu olduğunda beni de ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaşmıştı. Burcu’nun bu zorlu mücadeleyi kazanıp tekrar aramıza döneceğine inanıyorum. Burcu iyelişip, daha nice şampiyonluklara ulaşacak. Dualarımız Burcu için."
 
’HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR’
 
Uyutulan kızının tekrar gözlerini açmasını beklediğini belirten baba İbrahim Hantuk, Başkan Kafaoğlu ve eşine yaptıkları ziyaret ve yanlarında oldukları için teşekkür etti. Hantuk, "Doktorlar böbreklerinin çalışmaya başladığını söyledi. Kolundaki enfeksiyon da her gün temizleniyor. Ancak kızımın hayati tehlikesi sürüyor. Doktorlar yarın genel bir muayeneden geçirecek, inşallah daha iyi haberler bekliyoruz. Bu zor günlerde yanımızda olan herkese de teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
Başkan Kafaoğlu aileyi ziyaretinin ardından aynı hastanede görev yapan Balıkesirli olan Hastane Müdürü Fahri Duymaz’ı ziyaret ederek hem görevinde başarılar diledi, hem de Burcu’nun tedavisinden dolayı özverilerini esirgemeyen tüm hastane yönetimine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER