banner51

'İzmir'in Hakkını Herkes Teslim Edecek'

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından “Ege Üniversitesi 60.Yıl Etkinlikleri” kapsamında “Marka Şehir İzmir Sempozyumu” düzenlenecek. İzmir’in bütün yönleri ile ele alınacağı sempozyuma medya, sanat, siyaset ve ekonomi dünyasından bir çok ünlü isim katılacak. Amaç marka şehir İzmir’in tescillenmesi.

'İzmir'in Hakkını Herkes Teslim Edecek'
Açılış konuşmalarını İzmir Valisi Mustafa Toprak, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla,Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Müge Elden’in yapacağı sempozyumda İzmir bütün yönleriyle ele alınacak.
Sempozyum 15-16 Aralık 2014 tarihleri arasında MÖTBE’de geçekleştirilecek.Etkinliğin açılışında  Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu’nun, “İzmir Fotografları Sergisi” sanatseverlerle buluşacak.
 
Oturum Başkanlığını  Prof.Dr. Candeğer Yılmaz’ın yapacağı  “Osman Kibar Oturumu”na  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı  Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen, Seferihisar Belediye Başkanı  Tunç Soyer, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Ekrem Demirtaş, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, ESİAD Başkanı Mustafa Güçlü konuşmacı olarak katılacak.
 
BEHÇET UZ OTURUMU
 
Aynı gün öğlenden sonra yapılacak olan “ Behçet Uz Oturumu”na  Prof. Dr. Ömer Baybars Tek başkanlık yapacak. Oturumda  E.Ü. Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Bölümü Öğr.Üyesi Prof. Dr. Adnan Türksoy, Yaşar Üniversitesi Uluslararası İşletmecilik Bölümü Öğr.Üyesi Prof.Dr.İge Pırnar , Yaşar Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü Başkanı Doç Dr. Gökçe Özdemir, D.E.Ü. Turizm İşletmeciliği Bölümü Öğr.Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ebru Günlü konuşmacı olarak yer alıyor.
 
PRİŞTİNA OTURUMUNDA BAŞKAN PRİŞTİNA
 
 “Marka Şehir İzmir Sempozyumu”nun ikinci günü  Oturum Başkanlığını  Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın yapacağı  “Ahmet Piriştina Oturumu” na  İZFAŞ Genel Müdür Yard. Kerim Hasan Tunçağ, Markam Pazarlama Yön. Ve Marka iletişimi Danışmanlığı Şirketi Kurcusu ve Yöneticisi Güven Borça, Stratejik İletişim ve Kurum İtibarı Yönetimi Uzmanı Salim Kadıbeşegil, Hisdaş,Medyapol, Halkla İlişkiler Şirketi Kurucusu ve Yöneticisi Sancar Maruflu, İ.E.Ü. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğretim Görevlisi Haluk Mesci, konuşmacı olarak katılacak.
 
HASAN TAHSİN OTURUMU
 
Oturum Başkanlığını Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Ege Ajans Sorumlu Haber Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı’nın yapacağı   “Hasan Tahsin Oturumu”na  Arkas Holding Kurumsal İletişim Direktörü Berna Kumaş Sipahi, İzmir Reklamcılar Derneği Başkanı Yiğit Sal,  Dev Ajans Sahibi Erhan Gölbey, Gazeteci  Yazar Nedim Atilla, Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu (Pınar) Kurumsal İletişim Direktörü Mehmet Aykırı katılacak.
 
“Dario Moreno Oturumu”nun  başkanlığını  Yaşar Aksoy yapacak. Panelde   Gazeteci Yazar Gökmen Küçüktaşdemir, Türk Pop Müziği Yorumcusu Pınar Aylin, Türk Pop Müziği Yorumcusu ve Dizi Oyuncusu Keremcem,  Tiyatro ve Dizi Oyuncusu Hakan Meriçliler, Besteci, Söz yazarı, Yorumcu ve Müzik Yapımcısı Ali Kocatepe,   Türk Pop Müziği Yorumcu& Müzik Yapımcısı Aysun Kocatepe sunumlarını yapacak.
 
Sempozyum Ali -Aysun Kocatepe’nin vereceği konserle final yapacak.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER