banner9

İzmir'de Sıla Rüzgarı Devam Etti

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Sıla Gençoğlu, İzmir’de peşpeşe verdiği konserlerinden ikincisi için dün bir kez daha İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkarak hayranlarını coşturdu.

İzmir'de Sıla Rüzgarı Devam Etti
Geçen 7 Ağustos’ta İstanbul Yenikapı’da düzenlenen demokrasi mitingi için "Kesinlikle darbeye karşıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum" demesiyle gündeme gelen, sırasıyla İstanbul ve Bursa konserleri iptal olan Sıla, İzmir’de sevenlerinin karşısına ikinci kez çıktı. Bu yaşananlardan sonra İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Sıla Gençoğlu, 30 Eylül’deki konserinde olduğu gibi yine hayranlarının hem gözüne hem kulağına hitap etti. Beyaz takım içine siyah büstiyer giyerek sahneye çıkan Sıla, 3 saat sahnede kaldı. Konser sonlarına doğru ceketini çıkartıp, büstiyeri ile konserini tamamlayan Sıla, sahne performansıyla da dikkati çekti. Sıla, birbirinden güzel hareketli parçalarıyla açıkhava tiyatrosunu dolduran hayranlarını coşturdu. Bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Sıla, "Çok güzel bir akşam olsun. Güzel güzel şarkılar söyleyip, eğleneceğiz. Güzel bir anımız olacak" dedi.
 
Bu sırada, hayranlarından biri "Karışabilirler mi?" diye bağırdı. Bunun üzerine Sıla, "Karıştırma" diyerek, gülünce, hayranları da kahkahaya boğuldu. Sahnede bir hayranının kız arkadaşına evlenme teklif etmesine yardımcı olup, hayranlarından alkışlarla destek olmalarını istedi. Sıla, konserine eski ve yeni albümündeki pek çok şarkıyı seslendirerek devam etti. Konserini, "Bunu en kısa sürede tekrarlayalım" diyerek tamamlayan Sıla, 5 Kasım da Ankara Congressium da 11 Kasım da ise İstanbul Volkswagen Arena da hayranları ile buluşacak.
 
 
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2016, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER