İzmir'de Operasyon

İzmir'in Karabağlar İlçesi'nde bir işyerine baskın yapan polis, çok sayıda kaçak içki ve 33 pompalı tüfek ele geçirdi. Operasyonda 3 kişi gözaltına alındı. Buca İlçesi'nde ise, polisin şüphe üzerine bir otomobilde yaptığı aramada ruhsatsız 32 pompalı tüfek ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

İzmir'de Operasyon
Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, bir ihbar üzerine Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleriyle çalışma başlattı. Karabağlar İlçesi'ndeki işyerini takibe alan polis, üç kişinin işyerinden aldıkları kolileri otomobile yükledikleri sırada operasyon düzenledi. Operasyonda, H.A., M.B. ve M.D. gözaltına alındı. Aramalarda, 204 şişe likör, 12 şişe viski, 336 şişe votka, 607 şişe rakı olmak üzere toplam bin 159 şişe sahte içki ile ruhsatsız 33 pompalı tüfek ele geçirildi. İfadelerine başvurulan 3 kişi, savcının talimatıyla serbest bırakıldı.
 
 
Otomobilde 32 ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirildi
 
Ufuk Mahallesi'nde devriye görevi yapan Motosikletli Polis Timleri Amirliği ekipleri, C.Y. ve C.C.'nin bir otomobile kutu taşıdıklarını fark etti. Kutularda tüfek dipçiği gören polislerin yaptığı aramada ruhsatsız 32 pompalı tüfek ele geçirildi. 2 kişi polis tarafından gözaltına alındı. İfadelerine başvurulan 2 şüpheli savcının talimatıyla serbest bırakıldı.
 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER