banner51

İstanbul'dan Çalıp Suriye'ye Götürüyorlarmış

İstanbul’da çaldıkları kamyonetleri TIR’a yükleyerek önce Gaziantepe’e daha sonrada Suriye’ye götürdükleri iddia edilen 3 kişi polis tarafından yakalandı. Zanlılarla birlikte iki çalıntı kamyonet ele geçirildi. Poliste işlemleri tamamlanan sabıkalı şüpheliler adliyeye sevk edildi.

İstanbul'dan Çalıp Suriye'ye Götürüyorlarmış
 
İstanbul’da çalıntı otomobilleri bulmak için çalışma yapan polis, aldığı bir istihbaratı değerlendirerek Esenyurt’ta bir adrese baskın yaptı. Polis ekipleri çalıntı oldukları tespit edilen iki adet kapalı kasa kamyoneti, bir TIR’a yüklemeye çalışan F.G.(31), A.Ç.(41), Y.H.N.A.(41) gözaltına alındı. Şüphelilerin TIR sürücüsü ile çalıntı kamyonetleri Gaziantepe’e götürmek için anlaştıkları belirlendi.
 
Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüphelilerden F.G.’nin daha önceden 5, A.Ç.’nin 12 , Y.H.NA.’nın ise 7 kez hırsızlık suçundan gözaltına alındığı ortaya çıktı. Şüphelilerin poliste verdikleri ifadelerinde suçlamaları kabul etmedikleri öğrenildi. Poliste işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER