İstanbul Emniyetinde Tayin Rüzgarı

İstanbul Emniyeti'ndeki toplam 927 personelin görev yeri değişti.

İstanbul Emniyetinde Tayin Rüzgarı

 

Emniyet Teşkilatı'nın 2012 yılı Genel Atamaları kapsamında Emniyet Müdürü ve Emniyet Amiri rütbesindeki yönetici personelin atamaları yapıldı. 
 
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2. Bölge zorunlu hizmetini tamamlayarak 1. Bölge kadrolara dönüşe tâbi personel, 2. Bölge zorunlu hizmet sırası gelen personel ve bölge içinde nakil talebinde bulunan personelin durumları incelenerek atamaları yapıldı. 
 
TOPLAM 455 PERSONELİN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ 
 
2012 yılı genel atamalarında 1. Bölge kadrolardan 2. Bölge kadrolara toplam 472 personelin Zorunlu Bölge atamaları, 2. Bölge kadrolardan 1. Bölge kadrolara ise toplam 455 personelin atamaları gerçekleşti. 
 
Kadrosuzluk, eş, sağlık, ilgili daire planlaması gibi nedenlerle ve birimlerin personel talepleri çerçevesinde toplam 230 personelin bölge içi atamaları yapıldı. 
 
Yüksek ve Merkez Değerlendirme Kurulu'nca rütbe terfisine karar verilen toplam 2 bin 362 personelin de bulundukları kadrolarda rütbe terfileri yaptırıldı. 
 
YENİ GÖREVLER TEMMUZDA BAŞLIYOR 
 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürlükleri ve ilçe emniyet müdürlüklerinde 2. sınıf emniyet müdürü olan 20, 3. sınıf emniyet müdürü olan 20, 4. sınıf emniyet müdürü olan 26, emniyet amiri olan 26 ve baş komiser olan 13 görevli, rutin personel atamaları kapsamında İstanbul'dan başka illere tayin oldu. 
 
Polis müdür ve amirlerinin, temmuz ayının ortasından itibaren tayin edildikleri illerde göreve başlayacakları bildirildi.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2012, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER