banner51

İstanbul Adliyesi'nde Yeni Yıl Kutlaması

Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’nda yeni yıl resepsiyonu düzenlendi.

İstanbul Adliyesi'nde Yeni Yıl Kutlaması
 
İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nun ev sahipliği yaptığı resepsiyona, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Bölge Adliye Başsavcısı Turan Çolakkadı, İstanbul İl Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ali Özkara, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Eski İstanbul Cumhuriyet Başsavcıları Aykut Cengiz Engin ve Ferzan Çitici, şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın babası Hakkı Kiraz, adliyede görevli savcılar ve hakimler katıldı.
 
ARA GÜLER SERGİSİNİN AÇILIŞI YAPILAMADI
 
Başsavcı Hadi Salihoğlu, yeni yılın ülkeye ferahlık, barış ve güzel günler getirmesi temennisinde bulundu. Bu arada, usta fotoğrafçı Ara Güler’in İstanbul temalı fotoğraf sergisinin açılışı, Güler’in rahatsızlığından dolayı yapılamadı. Önümüzdeki günlerde Ara Güler’in de katılımıyla açılışı yapılacak olan sergiyi, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü birlikte gezdi.
 
YENİ YIL MESAJI
 
Ara Güler’in fotoğraf sergisi nedeniyle bir araya geldiklerini ve bundan memnuniyet duyduğunu ifade eden Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, yeni yılın herkese güzellikler getirmesini diledi.
 
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü de, Başsavcı Hadi Salihoğlu’na bu organizasyonu yaptığı için teşekkür ederek, "Umarım önümüzdeki yıl, önceki yıla göre barış ve huzur açısından daha iyi geçer" dedi.
 
Daha sonra davetliler için kokteyl verildi. Beyoğlu Belediyesi Halk Oyunları ekibi de, Zeybek ve Kafkas oyunlarından oluşan bir folklor gösterisi sundu.
Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER