İslam Alemi İçin Dua Ettiler

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı üyeleri, Fatih Camii’nde, sabah namazı sonrası dua etkinliğinde biraraya geldi. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı etkinlikte İslam alemi için dua edildi.

İslam Alemi İçin Dua Ettiler

İHH Başkanı Bülent Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, operasyonların darbe girişimi olduğunu belirterek, "Türkiye’de ilk defa uluslararası darbe girişimi bu kadar açıktan görüldü" dedi.

 
İsrail ve Amerika ile işbirliği yapanların bir gün yargılanacağını ifade eden Bülent Yıldırım, şunları söyledi: “Yargıya hakaret edilmez diyen uşaklar, yargının içindeki korkaklar, size sesleniyorum. Ne kadar Müslümanlar varsa önünüze dosyası gelince onama verdiniz. Kayseri’de bir tane hakim kalkıyor İsrail yargılanmaz diyor. Hepsi birbirine bağlantılı. Camiye gelip alınlarını secdeye koyuyorlar. Sonra karşımıza geçip diyorlar ki, Yakup Köse’yi yargılar, hapse atarız ama Furkan Doğan’ı açık denizde şehit eden İsrail’i yargılayamayız. Bizi kızdırırsanız, biz de size kefen giydirmeye karar verirsek o zaman siz düşünün. İsrail yandaşları, bizi gözetliyorsunuz biz de sizi gözetliyoruz. Bunu hiç unutmayın”.
 
Grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.
 
(İHA
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2013, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER