İntihar Girişimini Belediye Başkanı Önledi

Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde girdiği bunalım sonucu belediye binasının önünde üzerine benzin döküp kendisini yakmak isteyen işsiz 41 yaşındaki Selim Şen’i, Belediye Başkanı AK Partili Şükrü Karabacak ikna etti.

İntihar Girişimini Belediye Başkanı Önledi
Olay Darıca Belediye Binası önünde bu sabah meydana geldi. Uzun süredir işssiz olduğunu söyleyen evli ve 2 çocuk babası Selim Şen, bir bidon benzin alıp belediye binası önüne geldi. Üzerine benzin döktükten sonra bir elinde de çakmak tutan Selim Şen, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ile görüşmek istediğini söyledi. Ev kirasını ödeyemediğini, iki çocuğuna da ekmek götüremediğini söyleyen Selim Şen, başkanla görüştürülmediği takdirde kendisini yakacağını söyledi.
 
Kimseyi yanına yaklaştırmayan Selim Şen ile ilgi bilgi verilmesi üzerine, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak binadan çıkıp yanına gitti. Onunla bir süre uzaktan konuşan başkan Karabacak, Selim Şen’e iş konusunda yardım sözü vererek onu ikna etti. Selim şen daha sonra ifadesi alınmak üzere darıca İlçe Emniyet müdürlüğü’ne götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER