İnşaatta Tabancayla İntihar Etti

Aydın’nın Karpuzlu İlçesi’nde, iki ayrı hırsızlık olayıyla ilgili şüpheli olarak ifadesine başvurulmasını gurur meselesi yaptığı ileri sürülen 33 yaşındaki Ahmet Bayındır, bir inşatta ruhsatsız tabancasıyla başına ateş ederek canına kıydı. Önceden de iki kez intihara teşebbüs ettiği kaydedilen Bayındır’ın, psikolojik tedavi gördüğü belirtildi.

İnşaatta Tabancayla İntihar Etti
Olay, dün saat 22.30 sıralarında, Karpuzlu İlçesi Tekeler Mahallesi’nde inşaat halindeki evden gelen silah sesini duyan mahalle sakinleri, olay yerine koştuklarında  Ahmet Bayındır’ı kanlar içinde buldu. Vatandaşlar durumu, sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine inşaata gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, başından yaralı Ahmet Bayındır’ın olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi. Jandarma, olay yerinde inceleme yaptı.
 
11 VE 10 YIL ÖNCE DE İNTİHARA KALKIŞMIŞ
 
Ahmet Bayındır’ın 11 yıl önce ilaç içerek, bir yıl sonra ise av tüfeğiyle intihara teşebbüs ettiği, yüzünden yaralandığı için birçok kez estetik ameliyat olduğu ve psikolojik tedavi gördüğü belirtildi. İlçede bir ay içinde gerçekleşen zeytin ve hayvan hırsızlığı şüphelisi olarak jandarmada ifade verdiği belirtilen Bayındır’ın, bunu gurur meselesi yaptığı ileri sürüldü.
 
 
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER