İnşaat İşçisinden Sürpriz Evlenme Teklifi

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, inşaat işçisi 27 yaşındaki Özgür Atalay, kendisi gibi Fenerbahçeli olan sevgilisi 22 yaşındaki Tuğba Yılmaz için hazırlattığı ’Benimle evlenirmisin Tuğba’m’ yazılı pankartın önünde sürpriz evlenme teklifi yaptı. 

İnşaat İşçisinden Sürpriz Evlenme Teklifi
Fenerbahçe taraftarı Özgür Atalay, sevgilisi ve kendisinin fotoğrafının bulunduğu, üzerinde ‘Benimle evlenir misin Tuğba’m’ yazılı 2 metrekarelik pankartı Ereğli Fenerbahçe Taraftarları Derneği’ne ait lokalin penceresine astı. Genç adam, daha sonra sevgilisiyle randevu verdiği Atatürk Bulvarı’nda buluştu.
 
El ele tutuşarak derneğin karşısındaki sahil şeridine kadar gelen Atalay, sevgilisine pankartı göstererek, ’Sarıma lacivert olur musun?’ diyerek evlenme teklifinde bulundu. Genç kadın ise sevgilisinin bu süpriz teklifi karşısında ‘evet’ diyerek kabul etti. Fenerbahçe Taraftarları Derneği’ne giden Tuğba Yılmaz, ünlü sanatçı Kutsi’nin ‘Benimle evlenir misin?’ şarkısı eşliğinde karşılandı.
 
Çift, burada kendileri için hazırlanan pastayı keserek birbirlerine ikram etti. Kendisi için yapılan sürpriz evlenme teklifi karşında şaşkın olduğunu belirten Yılmaz, ‘seni seviyorum’ diyerek sevgilisiyle bir süre dans etti.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 20:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER