banner9

İngiliz Yapımcı Ferrer Festival İçin İstanbul'da

Sinema yapımcısı  Sean Hepburn Ferrer, 9 Şubat’ta başlayacak "360 Dereceden Aşk Festivali’ne onur konuğu olarak katılmak üzere eşi Karin Hofer ile birlikte İstanbul’a geldi.

İngiliz Yapımcı Ferrer Festival İçin İstanbul'da
Türk Hava Yolları’na ait uçakla saat 15.00’da İtalya’nın Pisa kentinden İstanbul’a gelen Ferrer, Atatürk Havalimanı’nda festivali düzenleyen temsilciler tarafından karşılandı.  Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sean Hepburn Ferrer, İstanbul’a ilk kez geldiğini belirterek,  “55 yaşındayım ama ilk kez İstanbul’a geliyorum. Bu benim için büyük eksiklik daha önce gelmeliydim” dedi.
 
POLİTİK BİR KİMLİĞİM YOK
 
Ferrer, “Bu dünyaya seslenmek için iyi bir platform. Politik bir kimliğim yok. İnsanlar için buradayım. Çocuklarımızın hayatlarını nasıl değiştirebiliriz, kar amacı gütmeyen organizasyonları nasıl geliştirebiliriz, bunları öğrencilerle konuşacağız” diye konuştu.
 
BU KONFERANS BENİM İÇİN AYRI BİR ANLAM TAŞIYOR
 
Sinema sanatçısı olan annesi Audrey Hepburn’in UNICEF ile çalışmasının 30.yılını kutladıklarını hatırlatan Ferrer, Kadir Has Üniversitesi’nde festival kapsamanda düzenlenecek "Aşkı Konuşanlar ve İşini Aşkla Yapanlar" konferansının kendisi için ayrı bir anlam taşıdığının da altını çizdi.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER