İlçe Başkanı'nın Gelini 3 Gündür Kayıp

Kastamonu’nun Cide İlçesi’nde, CHP İlçe Başkanı Zeki Emül’ün gelini 25 yaşındaki 2 çocuk annesi Fikriye Emül, 3 gündür kayıp. Polis, Fikriye Emül’ü bulmak için çalışma başlattı.

İlçe Başkanı'nın Gelini 3 Gündür Kayıp
 
Fabrikada işçi olarak çalışan 32 yaşındaki Uğur Emül’ün eşi Fikriye Emül, geçen Cumartesi saat 13.00 sıralarında Kırcı Mahallesi’ndeki evinden çıkarak ilçe merkezinde oturan bir müşterisinin evine süt bırakmaya gitti. Sütü bırakan Emül’den ailesi bir daha haber alamadı. Ailenin kayıp başvurusu üzerine polis, Fikriye Emül’ü bulmak için çalışma başlattı.
 
CHP İlçe Başkanı Zeki Emül, gelini eve dönemeyince cep telefonundan aradıklarını ancak kapalı olduğunu ve hayatından endişe duyduklarını söyledi. Yapılan araştırmadan şu ana kadar bir sonuç elde edilmediğini belirten Zeki Emül, "Süt bıraktıktan sonra yolun karşısındaki büfeye girmiş. Cep telefonuyla kız kardeşimle görüşmüş. Sonra bir daha haber alamadık. Hayatından endişe ediyoruz. Bir derdi, sorunu olsaydı mutlaka bana söylerdi. Yanımda büyüdü. Benim öz kızım sayılırdı. Başına bir şey gelmesinden endişeliyiz. Bir an evvel bulunmasını istiyoruz." dedi. Cide Emniyet Müdürlüğü, Fikriye Emül’ü arama çalışmalarına devam ediyor.
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER