banner51

İki Günde İkinci Kez Soyuldu

Beylikdüzü’nde kuruyemişçilik yapan Hüseyin Suna, iki günde ikinci kez soyuldu. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

İki Günde İkinci Kez Soyuldu
İddiaya göre olay saat 05.00 sıralarında, Gürpınar Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi’ndeki Hüseyin Suna’nın işyerinde meydana geldi. İki gün önce kuruyemişçi dükkanı soyulan Hüseyin Suna, hırsızlık olayı için geçmiş olsun dileğine gelen misafirlerini ağırlamak için akşam saatlerinde evine gitti. Sabah dükkanı açmaya geldiğinde de kapının açık olduğunu ve soyulduğunu fark etti. Hüseyin Suna hemen durumu polise bildirdi. Dükkandaki güvenlik kamera görüntülerini alan polis, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.
 
EŞYALARIM VE YAKLAŞIK 6 BİN LİRAM GİTTİ
 
Soyulduğu için önceki gün dükkanda yattığını söyleyen Hüseyin Suna, “Misafirler geldiği için eve gittim. Sabah dükkana gittim. Kapı açıktı. Hırsızlar içeri girmişler televizyonumu, fotoğraf makinemi, sigaraları, çikolataları alıp kaçmışlar. Yaklaşık 6 bin TL gitti. Güvenlik kamerasından izledim. Hata benim mi? Suç benim mi? Günah benim mi? bilmiyorum. Nedir bu hırsızlardan çektiğim” şeklinde dert yandı. 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER