Hurdacılar Birbirine Girdi!

Ümraniye’de “Çekçekçi” diye tabir edilen kağıt toplayıcıları ile hurdacılar arasında kavga çıktı. Silah ve sopaların kullanıldığı kavgada bir kişi yaralandı.

Hurdacılar Birbirine Girdi!
Olay Ümraniye Şerifali Mahallesi Barbaros Caddesi Başer Sokak’ta bulunan bir hurda deposunun önünde meydana geldi. İddiaya göre "çekçekçi" bir kişiyle hurda deposu sahibi arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Arkadaşlarının kavga ettiğini öğrenen diğer çekçekçiler yanlarına sopalarını alıp yardım için kavganın olduğu sokağa gitti. Hurda deposunda çalışanlarla çekçekçiler arasında kavga caddeye taştı. İki grup arasında kavga ederken bir el silah sesi duyuldu. Hurda deposunda çalışan birinin silahla çekçekçilerden birini vurduğu anlaşıldı. İhbar üzerine polis ve sağlık görevlileri olay yerine geldi. Polis, araya girerek kavgayı bitirmek istedi. Ancak kavga devam edince polis havaya ateş etmek zorunda kaldı. Olaylar sırasında 2 kişi gözaltına alındı. Polis, emniyet şeridi çekerek güvenlik önlemi aldı.
 
Bu sırada sağlık görevlileri bacağından yaralanan vatandaşı ambulansla hastaneye götürdü.  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2015, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER