Hırsızlık Yaptığını Polise Anlatıtı

Samsun’da hırsızlık suçundan sabıkası bulunan 18 yaşındaki Jale P. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’ne imza atmaya gittiğinde görevli memurlara sohbet sırasında bir evden 4 bin lira ve 2 altın yüzüğü çaldığını ağızından kaçırınca gözaltına alındı.

Hırsızlık Yaptığını Polise Anlatıtı
Olay, Samsun’un İlkadım İlçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre daha önce işlediği bir hırsızlık suçundan dolayı polis tarafından adliyeye çıkartılan Jale P. sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol altında tutulmak kaydıyla serbest bırakıldı. Şüpheli bugün cezası gereği Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’ne giderek imza attı.
 
Daha sonra burada görevli polis memuruyla sohbet etmeye başlayan şüpheli Jale P., bir eve girdiğini ve 4 bin lira ile 2 altın yüzük çaldığını, yüzükleri de bozdurup paralarla birlikte harcadığını ağızından kaçırdı. Bu sırada kızın söylediklerini not alan polis şüpheliyi gözaltına alıp yardımcı ekip istedi. Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Jale P. burada suçunu kabul etmeyip polise böyle birşey söylemediğini belirtti. Polisteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen şüpheli savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER