banner51

'Her Şey İki Dakikada Olup, Bitti'

Nişantaşı Valikonağı Caddesi’nde dün gece saatlerinde yaşanan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ve yanındaki iki adamının kimliği belirsiz kişilerce uğradığı silahlı saldırının izleri  sabahleyin ortaya çıktı. Çevre sakinleri gece büyük bir gürültü duyduklarını ve dışarı çıktıklarında yerde iki ceset gördüklerini söylediler.

'Her Şey İki Dakikada Olup, Bitti'
Cadde üzerindeki çok sayıda binanın cam ve duvarlarında kurşun izleri olduğu görüldü. Ağaca saplanmış bir mermi çekirdeği ise dikkat çekti. Mahalle sakinleri gece büyük bir gürültü duyduklarını ve dışarı çıktıklarında yerde yatan iki ceset gördüklerini söylediler.
 
BAKTIK Kİ KAPIMIZIN ÖNÜNDE İKİ CESET
 
Silah seslerini duyduğunu söyleyen bir mahalle sakini “Saat 22.00 sıralarında evde televizyon seyrediyorduk. Birden bire büyük bir patlama sesi duyduk. Ne olduğunu anlamadık. Kendimizi cama attık. Baktık ki kapımızın önünde iki ceset var.” dedi.
 
İKİ DAKİKA SÜRDÜ
 
Dilara İnce ise “Biz noel gecesi masada otururken birden bire tarama sesi duyduk. Baktık ki bütün camlar delik deşik olmuş. Her şey iki dakikada olup bitti.” diye konuştu.
 
Kurşun isabet eden başka bir dairede ise dün akşam saatlerinde tadilat vardı. Evde boya yapan usta Zekeriya Tuncer “Dün biz burada çalışıyorduk. Bizden sonra elektrikçiler geldi. Onlar da işlerini bitirmiş ve çıkmışlar. Onlardan yirmi dakika sonra bu olay gerçekleşmiş. Bu olay yirmi dakika sonra olsa buradaki arkadaşlarda kaza geçirebilirdi” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER