Hemşire 16 Yerinden Bıçaklandı

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde çalışan bir hemşire, ayrıldığı sevgilisi tarafından hastane bahçesinde 16 yerinden bıçaklandı. Hemşire yoğun bakıma alınırken zanlı yakalandı.

Hemşire 16 Yerinden Bıçaklandı

 

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi sabah saatlerinde korkunç bir olaya sahne oldu. Hastanede çalışan hemşire Ayşenur Özer (32), aynı hastanede çalışan ve geçtiğimiz günlerde işten ayrılan Yasin K. tarafından 16 yerinden bıçaklandı.
 
İddiaya göre; bir çocuk annesi Ayşenur Özer, eşinden boşandıktan sonra hastane personeli Yasin K. ile ilişkisi başladı. Genç kadın, bir süre önce Yasin K.’dan ayrıldı.
 
Geçtiğimiz hafta hastanedeki işinden ayrılan Yasin K., sabah saatlerinde işe giden Ayşenur Özer’in yoluna çıktı. Hastane bahçesindeki ağaçlık alanda yürüyen Özer’in yanına gelen Yasin K., konuşmak istedi.
 
İkili arasında bir süre sonra tartışma çıktı. Bunun üzerine Yasin K., cebindeki bıçağı çıkartarak genç kadını 16 yerinden bıçakladı. Özer’in çığlıklarını duyan hastanenin güvenlik görevlileri ve çalışanları hemen olay yerine koştu.
 
Genç kadın, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Zanlı Yasin K. ise bir süre sonra polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Yoğun bakıma alınan genç kadının tedavisi sürüyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2013, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER