banner9

Hayvan Bakım Merkezi Yenilendi

Bodrum’un Torba Mahallesi’ndeki, Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi, yenileme çalışmalarının ardından törenle hizmete açıldı. Sokaklarda yaşayan kedi ve köpek gibi evcil hayvanların bakımlarını ve tedavilerini gerçekleştiren Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nin rehabilitasyonu ve modernizasyonu sağlandı. Bodrum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar sonunda barınak modern bir görünüme kavuştu.

Hayvan Bakım Merkezi Yenilendi
KLASİK MÜZİK DİNLEYEREK SAKİNLEŞİYORLAR
 
Röntgen ve ultrason cihazları ile en kaliteli operasyon malzemeleri temin edilen Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde, takılan hoparlör sistemi ile klasik müzik yayını yapılmaya başlandı. Avrupa’daki barınaklardan esinlenilerek başlatılan sistem ile köpeklere, piyanist ve köpek müzikleri uzmanı Lisa Spector tarafından derlenen müzikler çalınıyor. Bach, Vivaldi, Rachmaninoff gibi ünlü bestekarların, sakin ve yumuşak eserlerine yer veriliyor.
 
Başkan Kocadon, merkezde kamera sisteminin de kurulduğunu belirterek, "Ameliyathanemiz düzenlendi ve yeni cihazlar alındı. Hoparlör sistemi kurularak, klasik müzik yayını yapılıyor. Ayrıca kamera sistemi de kuruldu ve köpekler 24 saat izleniyor. Bakım merkezimizde artık teknoloji ile uyumlu son model kan ve kimyasal tahlil cihazları da mevcut, bu şartlarla daha modern hizmet verilecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER