Hatice'nin İntiharı Ailesini Yıktı

Adana’da Kurban Bayramı’nın 2’inci günü evlerinin bahçesindeki ipe asılı olarak cesedi bulunan koyu Galatasaray taraftarı 12 yaşındaki Hatice Aslan’ın babası Abdulbaki Aslan, kızının intihar etmesi için bir neden olmadığını ileri sürdü.

Hatice'nin İntiharı Ailesini Yıktı
Merkez Yüreğir İlçesi’nin Yeşilbağlar Mahallesi’nde Kurban Bayramı’nın ikinci günü annesi ve babası ayrı olan Hatice Aslan’ın cesedi kaldığı dedesinin evinin önündeki demire asılı olarak bulundu. Koyu Galatasaray taraftarı küçük kızın cenazesi yapılan otopsi ardından Kürkçüler Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 
Küçük kızın tükenmez kalemle bacağına kalp çizip yakın bir akrabasının oğlunun ad ve soyadının ilk harfleri ile aynı olan Y.A. yazması dikkat çekti. Taziyeleri kabul eden baba Abdulbaki Aslan, kızının intihar etmesi için bir neden olmadığını savundu. Kızının ailesi tarafından el üstünde tutulduğunu belirten Aslan, "Kızımın intihar ettiğine inanmıyorum. Çünkü intihar etmesi için bir nedeni yoktu. Bahçedeki demire yapılan salıncağın ipine dolanıp kurtulamamış olabilir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER