banner24

Güzeller Kampa Girdi

Antalya'da bu yıl ikincisi düzenlenen 'Miss Eurasia Güzellik Yarışması'nın 15 finalisti kampa girdi. Ülkelerinde düzenlenen ön yarışmalarda birinci seçilerek finale kalan kızlar, Antalya kampının ilk gününü havuzda ve denizde geçirdi.

Güzeller Kampa Girdi

Manavgat'a bağlı turistik belde Kumköy'de bulunan SunCity Otel'de 15 gün sürecek kampa giren Miss Eurasia Güzellik Yarışması finalistleri, ilk gün havuz keyfi yaptı. Güneşli hava ve havuzun keyfini çıkartan kraliçe adayları, birbirlerini tanıma fırsatı yakaladı.

Ukrayna, Kırgızistan, Fransa, Belarus, Rusya, Moldova, Özbekistan, Kazakistan ve Romanya gibi ülkelerden gelen yarışmacılar, güzellikleriyle dikkat çekti. Birbirlerini saatler önce tanımalarına rağmen atmosfere ayak uyduran güzeller, birlikte eğlenceli saatler geçirdi. Birbirleriyle şakalaşıp havuza giren kraliçe adayları, bol bol gülerek objektiflere poz verdi. Rengarenk bikiniler içinde koşuşturan kraliçe adaylarının neşesi, çocukları aratmadı.

İlk günü kaynaşma günü olarak eğlenceye ayırdıklarını söyleyen yarışmanın organizatörlerinden F Ajans sahibi Fevziye Çalışkan, "Yarından itibaren final gecesi için koreografi çalışmaları başlayacak. Tüm finalistleri final gecesine kadar zorlu bir süreç bekliyor" dedi.

Yarışmanın finali, 2 Haziran akşamı Kumköy'ün ünlü diskolarından birinde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2012, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER