Güvenç, Mahçiçek'i Ziyaret Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş’ın merkez Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i makamında ziyaret etti.

Güvenç, Mahçiçek'i Ziyaret Etti
Şanlıurfaspor’un Türkiye Kupası 2’nci tur için Sivas Dört Eylülspor ile Kahramanmaraş’ta oynadığı maçı izlemek için memleketine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, merkez Onikişubat İlçesi’ni ziyaret etti. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili olan kardeşi Sıtkı Güvenç ve Şanlıurfa Ziraat Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfaspor İkinci Başkanı Maruf Güneş ve Şanlıurfa Müteahhitler Birliği Başkanı Mustafa Önal ile birlikte Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç, çalışmalarını anlattı.
 
Güvenç, Şanlıurfaspor’a destek için Kahramanmaraş’a geldiklerini hatırlatarak, "Kahramanmaraş bizim memleketimiz. Dolayısıyla şehrimizin her anlamda göstereceği gelişim bizleri mutlu edecektir. Hanefi bey de gerek yerel yönetimlerde, gerek bürokraside ve gerekse de siyasette çok tecrübeli bir isim. Başkanlığı döneminde Onikişubat’a birbirinden güzel eserler kazandıracağına olan inancım tam. Kendisine başarılar diliyorum" dedi.
 
Hanefi Mahçiçek ise, ziyaretinden dolayı Güvenç’e teşekkür ederek, "Hemşehrimiz olan Celalettin beyin Şanlıurfa gibi güzel bir kentimizde Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi elbette bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Gerçekten valiliği döneminde de, başkanlığı döneminde de Şanlıurfalı kardeşlerimizin gönlüne girmeyi başarmıştır. Başarılı çalışmalarını biz de yakından takip ediyoruz. İnanıyorum ki onun başkanlığında Şanlıurfa çok daha iyi noktalara gelecektir" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER