Güral Grup'tan Soma'ya Dev Otel

Manisa’nın Soma İlçesi’ne maden, lojistik, inşaat ve araç klimaları sektörlerinde hizmet veren Güral Grup, kısa bir süre önce yapımı tamamlanan 200 yataklı otelini törenle hizmete açtı.

Güral Grup'tan Soma'ya Dev Otel
Güral Grup tarafından Soma- Bergama Karayolu üzeri Turgutalp Mahallesi Bergama Caddesi üzerinde geçen yıl yapımına başlanan ve kısa bir süre önce inşası tamamlanan Egerens Otel, törenle hizmete girdi. Açılış törenine Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Soma Belediye Başkanı AK Partili Hasan Ergene, Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve çok sayıda davetli katıldı. Otelin dört yıldızlı, 200 yataklı, üstü açılır kapanır 700 kişilik düğün salonunun bulunduğu, 200 kişilik konferans salonu ile yüzme havuzunun yer aldığı belirtildi.
 
Somalı bir işadamı olarak kendi yaşadığı topraklara yatırım yapmaktan gurur duyduğunu söyleyen Güral Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral, "Soma’nın ihtiyacı olan bir yatırımı, Dülger İnşaat ile sekiz ay gibi kısa bir sürede hizmete açtık. Buradan, Soma’dan çıkıp ülkemizin dört bir yanında faaliyet gösteren işadamlarına sesleniyorum, yatırım sırası sizlerde" dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER