banner51

Genç Mühendis, Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Isparta’da dün 60 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilde yaşamını yitiren mühendis 24 yaşındaki Fatma Ceren Ölmez’in cenazesi, Senirkent İlçesi’nin Büyükkabaca Beldesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Genç Mühendis, Gözyaşlarıyla Uğurlandı
 
Isparta’nın merkeze bağlı Darıderesi Köyü yakınlarında dün, 24 yaşındaki Mehmet Yıldırım yönetimindeki 32 AB 648 plakalı otomobil, 60 metrelik uçurumdan yuvarlanarak DSİ’ye ait Darıderesi Göleti’nin atık su boşaltım kanalına düştü. Sürücüsü yaralanan otomobilde bulunan Fatma Ceren Ölmez yaşamını yitirdi.
 
İmalat mühendisi Fatma Ceren Ölmez, Isparta’nın Senirkent İlçesi’nin Büyükkabaca Beldesi’nde bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Fatma Ceren Ölmez’i son yolculuğuna sevenleri gözyaşları içinde uğurlandı.
 
SON PAYLAŞTIĞI ŞARKI ’ELVEDA’
 
Bu yıl Atılım Üniversitesi İmalat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduğu belirtilen Fatma Ceren Ölmez’den geriye, mezuniyet töreninde ailesiyle ’Baba Kurtuldun’ ve ’Anne Bitti’ yazılı dövizlerle çektirdiği fotoğraflar kaldı. Mezun olduktan sonra Isparta’da bir fabrikada imalat mühendisi olarak çalıştığı belirtilen Ölmez’in, amatör ses sanatçısı olduğu da ortaya çıktı. Kendi adına açılan facebook sayfasında seslendirdiği pek çok şarkıyı paylaşan Fatma Ceren Ölmez’in son paylaştığı şarkı ise ’Elveda’ oldu.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER