Genç Kız İle Annesini Bıçakladı

Adana’da 23 yaşındaki Hakan Nayna, evlenme teklifini kabul etmeyen eski arkadaşı 17 yaşındaki G.D. ile annesi 41 yaşındaki Fatma D.’yi bıçaklayarak yaraladı.

Genç Kız İle Annesini Bıçakladı
 
Olay bugün sabah saatlerinde, merkez Yüreğir İlçesi’nin Anadolu Mahallesi’nde meydana geldi. ’Hırsızlık’ suçundan poliste çok sayıda kaydı bulunan Hakan Nayna, aynı mahallede oturan G.D. ile tanıştı. Genç kızla bir süre arkadaşlık yapan Nayna, daha sonra evlenmek istedi. Ancak genç kızın ailesi, Nayna’ya olumsuz yanıt verdi. Genç kız da kendisine baskı kuran Nayna’dan ayrıldı.
 
Bu duruma öfkelenen Hakan Nayna, elindeki bıçakla G.D.’nin evini bastı. Hakan Nayna, G.D.’yi ve araya girmek isteyen annesi Fatma D.’yi bıçakladı. Fatma D. karnından, kızı G.D. ise sol bacağından yaralandı. Saldırgan Hakan Nayna, olay yerinden kaçarken, yaralılar çağrılan ambulansla Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
Hayati tehlikesi bulunmayan G.D., "Psikopatın biri, bizi bıçakladı. Sözde benimle evlenmek istiyormuş. Kabul etmediğim için bıçakladı" dedi.
 
Polis, kaçan Hakan Nayna’yı yakalamak için çalışma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER