Gece Kayağı İle Sezonu Açtılar

Türkiye’de ilk gece kayağını Palandöken kayak merkezinde başlatan ’Xanadu Snow White Otel, 2014- 2015 sezonuna gece kayağı ile ’merhaba’ dedi.

Gece Kayağı İle  Sezonu Açtılar
Her yıl Aralık ayının ilk haftasında sezonu açan Xanadu Snow White Otel, geçen hafta kar yağışının ardından suni karlandırma sistemi kullanarak pistlerini kayak yapmaya hazır hale getirdi. Türkiye’de 2 yıl üst üste en iyi spor yatırımı ve yine Türkiye’nin en iyi kayak oteli seçilen Xanadu Snow White Otel, düzenlediği açılış gecesinde oteli dolduran yerli ve yabancı konukları, havai fişek eşliğinde meşaleli kayak ve animatörlerin ateş gösterisi ile eğlendirdi. Hava sıcaklığının sıfırın altında 5 dereceye düştüğü gecede davetliler, sporcuların zirveden inerek gerçekleştirdiği gösteriyi alkışladı. Yakılan ateşin etrafında dans eden çiftler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi.
 
24 SAAT KAYAK KEYFİ
 
Xanadu Snow White Oteli Genel Müdürü Murat Altuğ Kargı, aydınlatılmış pistlerde gece kayağı ile de müşterilerine 24 saat kayak keyfi sunduklarını belirtti. Palandöken’i tercih edenlerin pişman olmayacaklarını söyleyen Genel Müdür Kargı, geçen yıl 5 Aralık’ta, bu yıl 4 Aralık’ta sezonu açtıklarını anımsattı. Genel Müdür Kargı, "Türkiye’de son 3 yıldır kayak sezonunu ilk olarak açmanın gururunu yaşıyoruz. Palandöken kış sporları merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor" dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER