banner51

Fuar Merkezinde Büyük Panik

CNR EXPO Fuar Merkezi’nin 1. HALL alanında yangın çıkmasıyla büyük panik yaşandı. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmadı.

Fuar Merkezinde Büyük Panik
 
Bakırköy’de bulunan CNR EXPO Fuar Merkezi 1 HALL’de saat 04.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Fuar alanının büyük bir kısmını duman altında kalırken, içeride çalışan işçiler hemen dışarı çıkartılarak, itfaiye, polis ve ambulans ekiplerine haber verildi. Fuar alanında büyük panik yaşanırken, kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alarak söndürdü. İtfaiye ahşap ve kontrplaktan oluşan standlar nedeniyle uzun süre soğutma çalışması yaptı. Azad Dere isimli bir çalışan olayı şöyle anlattı; "Biz çadır bölümündeydik, 1. HALL’de yangın ihbarı aldık ve hepimiz yangın tüpleriyle buraya geldik. Herhangi bir yaralı yok olayın nasıl çıktığını bilmiyoruz"
 
MOBİLYA FUARI VARDI
 
Edinilen bilgiye göre, 28.01.2014 - 02.02.2014 tarihleri arasında İstanbul Mobilya Fuarı tanıtım günleri vardı. Dün gece fuar’ın bitmesiyle gece içeride standların sökülme ve taşınma işlemi yapılıyordu. OIayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2014, 06:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER