Fotoğrafla Gelen Mutluluk

Özbek muhasebeci Renata Usmanova ile fotoğraf çektirmek için gittiği Muğla’nın Bodrum ilçesindeki stüdyoda tanıştığı fotoğrafçı Emrullah Can’ın arkadaşlıkları nikah masasına taşındı. Genç çift, Bodrum’da kıyılan nikahla yaşamlarını birleştirdi.

Fotoğrafla Gelen Mutluluk
Geçtiğimiz Ağustos ayında arkadaşları ile birlikte Bodrum’a tatile gelen Özbek muhasebeci 27 yaşındaki Renata Usmanova, fotoğraf çektirmek için gittiği Çarşı Mahallesi’ndeki fotoğraf stüdyosunun işletmecisi 34 yaşındaki Emrullah Can’a gönlünü kaptırdı. İkilinin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Çift, bu birlikteliklerini nikah masasına taşıdı. Çiftin, nikahları Bodrum Belediyesi Nikah Salonu’nda kıyıldı. Damadın şahitliğini Yurdagül Keskiner, gelinin şahitliğini ise Hüseyin Emirov yaptı. Nikahta, Özbek gelinin Türkçe’yi çok az bilmesi nedeniyle tercümanlığını Bodrum’da yaşayan vatandaşı Marina Yıldırım yaptı. Nikah memuru Nevcihan Kandemir, evlilik cüzdanının geline verip, çifti tebrik etti. Nikaha Özbekistan’dan gelinin 30 kadar yakını ve arkadaşı da katıldı.
 
Fotoğrafçı Emrullah Can, "Renata’nın fotoğraflarını çekerken onu çok beğenmiştim. Önce arkadaş olduk, sonra memleketine gitti. Ancak birbirimizden ayrı yaşayamayacağımızı anladık ve Renata tekrar Bodrum’a geldi. Bir süre sonra da evlenme kararı aldık. Bu bir tatil aşkı değil, hayatımın kadınını buldum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2015, 19:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER