Falezlerde Kurtarma Operasyonu

Antalya’daki dünyaca ünlü falezlerde intihar girişiminde bulunan Erhan K. polis tarafından ikna edilirken, indiği kayalıklardan çıkamayan Sedat Gürler ise beline bağlanan halatla yukarı çekildi.

Falezlerde Kurtarma Operasyonu
 
İlk olay saat 17.15 sıralarında Muratpaşa İlçesi’nde, varyantın bulunduğu falezlerde meydana geldi. Bunalıma giren 41 yaşındaki Erhan K., elinde bira şişesiyle falezlere çıktı. Burada bir süre alkol alan Erhan K.’yi görenler durumu polise bildirdi. Bir süre sonra olay yerine gelen polis, Erhan K. ile konuşup ikna etmeye çalıştı. Kimsesiz olduğunu ve ölmek istediğini söyleyen Erhan K., polisin kendisine yardımcı olma sözü vermesi üzerine intihardan vazgeçti. Polislerle birlikte falezler üzerinde yürüyen Erhan K. ifadesi alınmak üzere Bahçelievler Polis Merkezi’ne götürüldü.
 
İkinci ihbar ise Yeşilbahçe Mahallesi’nden geldi. Manzara izlerken indiği kayalıklardan yukarı çıkamayan Sedat Gürler, denizden 15 metre yükseklikte mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine çağrılan polis ekipleri çevre güvenliği alırken, itfaiye erleri tarafından beline halat bağlanan Gürler yukarı çekti. Polis, Gürler’i, ifadesine başvurmak için polis merkezine götürdü.
 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER