banner51

Evlilik Fuarı Toplu Nikah İle Başladı

Antalya evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı ’Biz Evleniyoruz 2014’ açıldı. Evlenecek çiftler için düğün davetiyesinden gelinliğe bir çok ürünün yer aldığı fuarda maddi durumu yetersiz olan 10 çift için de nikah töreni düzenlendi.

Evlilik Fuarı Toplu Nikah İle Başladı
 
Antalya’nın tek evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı 9’uncu yılında da evlenecek çiftlere adres olmaya devam ediyor. Detay Fuarcılık tarafından organize edilen ’Biz Evleniyoruz 2014’ Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. 13-16 Şubat tarihleri arasında devam edecek fuar, ilk günden yoğun ilgi gördü. Gelinlik firmalarının özel koleksiyon gelinlikleri mankenler eşliğinde tanıttığı fuarda stant açan işyeri sahipleri ise evlenecek çiftler için her bütçeye göre ürünleri olduğunu söyledi. ’Biz Evleniyoruz 2014’ fuarında ziyaretçiler organizasyon firmaları, gelinlik ve modaevleri, ev tekstili, çiçekçiler, davetiye, nikah şekeri, çeyiz firmaları, fotoğraf stüdyoları, düğün salonları, kuaför ve güzellik salonları gibi bir çok firmayı bir arada bulabilecek.
 
Fuar aynı zamanda 2005 yılından bu yana geleneksel hale gelen Detay Fuarcılık ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği toplu nikah töreninde maddi imkanı iyi olmayan 10 çiftin de nikahları kıyıldı. Nikahta çiftlerin aileleri de hazır bulundu. Çiftlerin nikah şahitliğini ise ’biyonik kız’ olarak bilinen arkıcı Çiğdem Bezci yaptı.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER