banner51

Evden 5 Kamyon Çöp Çıktı

Ataşehir’de  3 yıl önce eşini kaybeden 63 yaşındaki Selahattin Altıntop’un evinden gelen kokular üzerine komşuların çağırdığı ekipler inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Yıllardır sokaktan topladığı kıyafet ve çöpleri evine dolduran adamın evinden 5 kamyon çöp çıkarıldı.

Evden 5 Kamyon Çöp Çıktı
 
 Esatpaşa Mahallesi Salih Omurtak Caddesi’ndeki apartmanın ikinci katında oturan 63 yaşındaki Selahattin Altıntop’un evinden kötü kokular gelmesi üzerine komşuları polise ve belediye ekiplerine haber verdi. Apartmana gelen ekipler eve girdiklerinde inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Çöp eve dönüşen dairede neredeyse yürümenin bile imkansız hale geldiğinin görülmesi üzerine çalışmalara başlandı.
 
ÇÖPLER EKİPLERCE DIŞARI ÇIKARILDI
 
Bölgeye çağırılan temizlik ekibi, evdeki çöpü dışarı çıkardı. Bir kepçe yardımıyla kamyona alınan çöpler Ataşehir Belediyesi döküm sahasına götürüldü. Belediyenin temizlik ekibi daireyi ilaçladı. Altıntop’un üst komşusu Ali Alkan, “Bu nasıl bir hayattır. Yıllarca evinde çöp toplamış. Kokuya dayanamaz hale geldik Normal biri bunu yapmaz" dedi.
 
NE YAPTIĞIMI BİLMİYORUM
 
3 yıl önce eşini kaybettiği öğrenilen Selahattin Altıntop ise sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü. Altıntop, "Ben şeker hastasıyım. 3 kez ameliyat oldum. Ne yaptığımı bilmiyorum, bilmeden yapıyorum“ diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER